NetApp

1992 yılında kurulan NetApp, sunduğu donanım ve yazılım özellikleri ile veri depolama, yedekleme, iş sürekliliği, felaket kurtarma, arşiv ve güvenlik çözümlerini yüksek performans, yönetim kolaylığı ve düşük toplam sahip olma maliyeti ile sunar. 12.000´den fazla çalışanı ve dünya genelindeki 150 bölge ofisi ile NetApp, veri depolama ve yönetimi alanının lider şirketlerindendir. NetApp, Fortune 1000, S&P 500, NASDAQ 100’ün bir parçası olup en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasındadır.

Kolay yönetilebilir, hızlı, güvenilir ve kolay ölçeklenir bir depolama çözümü sunan NetApp ürünleri ile SAN ve NAS yapılarını yatay ve dikey olarak genişleyebilen tek bir sistemde toplayabilir, felaket kurtarma amaçlı veri replikasyonu yapabilirsiniz. İş sürekliliği için yerel ya da uzak mesafelerde veri kaybı olmaksızın aktif aktif çalışan veri depolama altyapıları oluşturabilirsiniz.

NetApp’ın tüm ürün ve hizmetlerinin merkezinde esneklik ve sadelik yer almaktadır. Mimarisinin esnekliği sayesinde kurumunuzun ihtiyaçlarına uygun bir şekilde hızlı ve ekonomik olarak veri depolama ve yönetim imkanına sahip olursunuz.

NetApp tüm işletmelerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak çözümleri sunmak için Cisco, Microsoft, Oracle, VMware, Citrix, SAP, Fujitsu, Symantec, Commvault gibi sektörün önde gelen firmaları ile stratejik işbirlikleri yapmakta ve üst seviyede ortaklık kurmaktadır

Veri depolama ve yönetimi konusunda geniş bir ürün portföyüne sahip olan NetApp, bütünleşik veri depolama çözümlerinin yanısıra;

All-Flash çözümleri ile sıra dışı uygulama performansı ve akıllı veri yönetimi
E-Serisi ile yüksek bantgenişliği ve en uygun fiyat/kapasite sağlayan büyük veri çözümleri.
StorageGRID ile yapısal olmayan veriler için obje tabanlı içerik depoları
FlexPod ile özel bulut ve bütünleşik altyapılar.
Altavault ile eşzamanlı tekilleştirme, sıkıştırma ve şifreleme sağlayan buluta entegre yedekleme
OnCommand Yönetim Ailesi ile geniş SAN ortamlarında heterojen kaynak planlaması ve yönetimi ile sanal ortamlar için kaynak yönetimi çözümleri sağlanmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.